26 хабів, 26 гондлол і 21 лопать – вантаж, який надійшов до “Бердянського морського торговельного порту” в рамках реалізації проекту з будівництва другої черги Приморської вітроелектростанції. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
За кількістю вітроелектростанцій Приморська ВЕС-2 буде аналогічною попередньому проекту і нараховуватиме 26 одиниць вітряків, тож хаби та гондоли, які надійшли судном ” Fredensborg”, доставлені в повному обсязі. В подальшому, в рамках даного проекту, державний портовий оператор опрацьовуватиме лопаті та башти.
Перевезенням негабаритного вантажу займається транспортно-логістична компанія “Холлеман Україна”.
Нагадаємо, всього на поточний рік ДП “БМТП” заплановано опрацювання 63-х комплектів вітрогенераторів.
![](https://maritimebusinessnews.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/59347757_1329449490537226_3953130256205873152_n.jpg)