Через фіктивне зняття лляльних вод з суден в порту «Миколаїв» під суд піде колишній керівник приватного підприємства

Заводським відділом Миколаївської місцевої прокуратури № 1 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадження стосовно колишнього керівника одного з приватних підприємств м. Миколаєва, який обвинувачується у привласненні чужого майна, шляхом зловживання своїм службовим становищем під приводом виконання послуги зі зняття відходів з суден закордонного плавання, які заходили до акваторії морського порту «Миколаїв».
Встановлено, що керівником підприємства, вносилися недостовірні відомості до актів приймання виконаних робіт, довідок про вартість виконаних робіт та витрат, щодо зняття відходів з суден, на підставі яких підприємство отримувало передбаченим договором кошти, однак роботи не виконувалися, тим саме приватним підприємством спричинено матеріальні збитки державі на загальну суму 120 тис. грн.
Незаконні дії колишнього директора товариства органом досудового розслідування кваліфіковані за ч. 2 ст. 191, ч.1 ст.366 КК України, а саме заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою свої службовим становищем та службове підроблення.