Крім процедури “відкриті торги” інші процедури закупівель послуг з ремонту катеру «Лоцман Мажара» не проводилась – ДП “Дельта-лоцман”

Прес-служба підприємства надіслала спростування недостовірної інформації в ЗМІ щодо подвійного укладання договорів філією «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ».
Інформація, оприлюднена 05.03.2019 в декількох ЗМІ щодо укладання філією «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» дублюючих договорів на ремонт лоцманського катера «Лоцман Мажара», не відповідає дійсності. (ред.: мова йде про матеріал«Дельта-лоцман» віддав фірмі ПП «Суднобуд» тендер на ремонт катера за 4,5 млн.грн. І додав ще 5 мільйонів «зверху»).
Закупівля послуг з докового ремонту лоцманського катера «Лоцман Мажара» проведена філією «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» за процедурою «відкриті  торги» шляхом використання електронної системи закупівель (ідентифікатор закупівлі в системі ПРОЗОРРО UA-2018-11-28-000849-a).
Участь у вказаній процедурі відкритих торгів прийняли три учасники: ТОВ «ІНІЯ»,  ТОВ «ЮСК СЕРВИС» та ПП «Суднобуд», усі за результатами прекваліфікації допущені до аукціону. Пропозиції перших двох компаній відхилені через непідтвердження ними ціни пропозиції за результатами проведеного аукціону. Пропозиція ПП «Суднобуд» відповідає умовам тендерної документації, визнана переможцем процедури відкритих торгів, за результатами проведення якої укладено договір № 67-В- ФДЛ-19 від 01.03.2019.

Після укладання зазначеного договору на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» на сайті https://prozorro.gov.ua філією розміщено звіт про укладений договір № 67-В-ФДЛ-19 від 01.03.2019, який був зареєстрований в електронній системі закупівлі за ідентифікатором UA-2019-03- 04-002100-a, і є звітом про укладення того самого договору № 67-В-ФДЛ-19 від 01.03.2019 з ПП «Суднобуд» за результатами проведення процедури відкритих торгів.
Звертаємо увагу, що ніяка інша процедура закупівель послуг з ремонту катеру «Лоцман Мажара» не проводилась, інші договори на ремонт судна в 2019 році не укладались.