Минулого тижня в Одесі під час розширеного засідання з керівниками філій Адміністрації морських портів України, присвяченого підсумкам року, що минув та планам на 2019, було відзначено кращі порти за напрямами міжнародної діяльності, освоєння капітальних інвестицій, розвитку інфраструктури та морської безпеки.

Найкращою філією за результатами проходження аудиту IMO  у 2018 році стала Южненська філія ДП «АМПУ».

— Найбільш ефективними в освоєнні  капітальних інвестицій визнані Южненська, Маріупольська філія та Іллічівська філія ДП «АМПУ».

— Перемогу в номінації проект року — відкриття нового терміналу  одержала філія «Октябрьськ», нагадаємо, зерновий термінал ТОВ «Компанія «Євровнєшторг», розташований у спеціалізованому морському порту Ольвія, став першим новим терміналом, внесеним Адміністрацією морських портів України до Реєстру морських портів у 2019 році).

— Найактивнішими у впровадженні МСФО стали Южненська філія та філія «Дельта-Лоцман».

— А найкраще за усіх виконувала заходи з морської безпеки у 2018 році Іллічівська філія ДП «АМПУ».

Переможці були відзначені пам’ятними грамотами та сертифікатами на придбання необхідного для філій обладнання. Нагороди керівникам філій вручали директор департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України Володимир Басюк, керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс та його заступники.

Керівник АМПУ звернув увагу на необхідність подальшого підвищення ефективності роботи підприємства та його філій, підвищення кваліфікації співробітників, а також якісної командної взаємодії.

«Усі філії повинні рухатися вперед. Бізнес розвивається. Конкуренція росте. І наше завдання — створювати умови для підвищення конкурентоспроможності українських портів. Успіх підприємства безпосередньо залежить від ефективності роботи його співробітників. Тому сьогодні для нас, як ніколи актуальне навчання персоналу. У нас вже започатковані навчальні програми з експертами провідних Європейських портів, зокрема Антверпену. Нам необхідно опановувати нові технології, впроваджувати їх у свою роботу і продовжувати розвиватися. Наші знання і навички повинні відповідати міжнародним стандартам», — підкреслив Райвіс Вецкаганс.