На Київському суднобудівному заводіі відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС

8 лютого, на Київському суднобудівному заводі ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» відбулася урочиста закладка малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для Військово-Морських Сил ЗС України.

В урочистих заходах з нагоди закладки двох катерів для вітчизняного флоту взяли участь заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський, командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко, представники ВМС та заводу.

— Хочу привітати колектив військовослужбовців, з нагоди закладки двох катерів. Ви бачили як наші військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України виконують свої обов’язки і хочеться мати надію, що ці кораблі стануть в нагоді для зміцнення обороноздатності нашої держави, для виконання тих завдань, які стоять перед Військово-Морськими Силами, — зазначив генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Під час заходу на секції катерів урочистим моментом при закладці було встановлення пам’ятних табличок, які символізують «початок життя» нових кораблів.

— Сьогодні ми робимо ще один крок для збільшення нашого бойового потенціалу, який би міг спроможно та адекватно реагувати на загрози та виклики. Завдяки нашим зусиллям та таким кораблям, ми робимо ще крок до здобуття миру в нашій державі, — наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко.