2017-11-27 15:08:57

Предметом продажу є лом чорних металів (вид 500 і 502) загальним обсягом близько 135 тонн.Державним підприємством «СК« Ольвія »оголошений перший аукціон з продажу брухту чорних металів через електронну систему «Prozorro.Продажі». Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.
Предметом продажу є лом чорних металів (вид 500 і 502) загальним обсягом близько 135 тонн.
Як пояснив керівник ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олійник, мова йде про 32 тонн каната кранового, решта – металобрухт від списаної техніки (відходи).
«Продаж металобрухту – завжди клопітка заняття, хто продавав, той знає, цінові довідки практично завжди не відповідаю тією ціною, яка діє у вашому регіоні. Тому ми починаємо продаж металлома на електронному майданчику Prozorro e auktion, 134 тонни металобрухту. Дуже хочеться продати дорого, досвідом поділюся … »- написав Руслан Олійник в facebook.
Поставка товару здійснюється на умовах EXW. Покупець власними силами і за свій рахунок організовує навантаження товару на власний транспортний засіб і вивезення його з пункту накопичення товару (склад ДП «СК «Ольвія»).