2017-09-14 07:05:19

Чому приватне товариство приховує стан освоєння державних коштів, можна лише здогадуватися – відзначають у Держаудитслужбі.На ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» не пустили до себе фахівців Державної аудиторської служби, які хотіли провести ревізію будівництва корвета.
Про це повідомили в Департаменті контролю органів влади, оборони, правоохоронних органів і місцевих бюджетів Державної аудиторської служби України.

Як повідомили у державному контрольному відомстві, управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області на виконання мало здійснити перевірку стану виконання публічним акціонерним товариством "Чорноморський суднобудівний завод" (далі – ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод") Державної цільової оборонної програми будівництва кораблів класу "корвет", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України  від 09 листопада 2011 року № 1150.
Проте ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод", яке визначене виконавцем заходів цієї державної оборонної програми,  представників Держаудитслужби не допустило до проведення ревізії, аргументуючи тим, що упродовж 2014-2017 років бюджетних  коштів не отримувало.
При цьому за період дії державної програми ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод", тобто починаючи з 2011 року, отримало майже 85 млн грн, за якими наразі в Міністерстві оборони України обліковується заборгованість.
Чому приватне товариство приховує стан освоєння державних коштів, можна лише здогадуватися – відзначають у Держаудитслужбі.
Проте державні аудитори, не маючи наміру відступати, наразі вживають заходи відповідно до вимог законодавства та планують здійснення другої спроби.