2017-08-18 11:08:48

За станом на 1 червня сума боргу по заробітній платі на державному підприємстві «Суднобудівний завод імені 61 комунара» становила понад 53 мільйониУ Миколаєві в четвер, 17 серпня, працівники Суднобудівний завод імені 61 комунара вийшли з пікетом під Миколаївську облдержадміністрацію.
Ще за станом на 1 червня сума боргу по заробітній платі на державному підприємстві «Суднобудівний завод імені 61 комунара» становить 53 мільйона 440 тисяч гривень. Чисельність працівників, які не отримали своєчасно заробітну плату – 629 осіб.
У пікеті взяли участь близько ста осіб, хтось приніс плакати з вимогою виплатити їм зарплату. Деякі з мітингувальників принесли з собою пластикові пляшки з камінням усередині і гримали ними.
Відзначимо, що у четверв Миколаєві з робочим візитом перебуває Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Однак під час проведення пікету він і голова облдержадміністрації Олексій Савченко зі своїми заступниками знаходилися в м. Снігурівка. 
У зв’язку з цим деякі учасники мітингу висловили обурення щодо голови профспілки, оскільки розраховували поспілкуватися з прем’єром.
за матеріалами преступности.нет