2017-08-18 08:54:28

Військове відомство Індії схвалило закупівлю в України газових турбін для фрегатів, які будуються в РФ.Комісія з оборонних закупівель Індії в четвер схвалила закупівлю в України двох комплектів газових турбін для фрегатів проекту 11356 за 76 мільйонів доларів.
Про це повідомили російські РІА Новини з посиланням на власне джерело в міністерстві оборони Індії.
"Комітет (з оборонних закупівель) сьогодні схвалив закупівлю газових турбін у України для фрегатів, які будуються в Росії. Сума контракту – 4,9 мільярда рупій (76 мільйонів доларів)" – заявив співрозмовник агентства.
За його словами, турбіни будуть передані РФ для установки на споруджувані там фрегати. Відповідаючи на питання, чи вирішено питання щодо силових установок для двох інших фрегатів, які будуватимуть в Індії, він відповів, що це питання буде вирішуватися пізніше в міру виконання контракту.
Індія та Російська федерація підписали угоду з постачання фрегатів проекту 11356 в жовтні минулого року за підсумками переговорів президента РФ Володимира Путіна з прем’єр-міністром Індії Нарендра Моді в Гоа. Угода передбачає будівництво двох фрегатів в РФ і двох – на індійських верфях.
Спочатку фрегати призначалися для Чорноморського флоту РФ, але будівництво призупинили через відсутність силових установок, які раніше поставлялися з України. Про те, що Індія самостійно купить силові установки в України, в жовтні минулого року заявив Маонхар Паррікар, який очолював у той час міністерство оборони Індії.