2017-08-17 14:14:50

265 вагонів з антрацитом відправлено на Придніпровську та Криворізьку ТЕС 16 серпня працівники ДП «МТП «Южний» розвантажили на склад підприємства 75 000 тонн вугілля з ПАР. Роботи виконано за 2,5 доби. Станом на ранок 17 серпня 265 вагонів з антрацитом відправлено на Придніпровську та Криворізьку ТЕС. Решту вантажу планується доставити енергетиками за 10-12 діб.
«Розвантаження судна SBI Reggae відбувалось в надзвичайно складних погодних умовах. Поривчатий вітер до 14 м/с та зливи не дозволили встановити новий рекорд зі швидкості. Разом з тим, портовики розвантажили балкер за графіком. Плани з поставок 225 тисяч тонн вугілля  на травень-серпень в ДП «МТП «Южний» виконано. До кінця року ми готуємось прийняти ще 450 000 тонн антрациту з ПАР для електростанцій ДТЕК. Крім того, чекаємо на підтвердження відправки з США вугілля марки «А» для Центренерго. Підприємство зробить усе, щоб вантажі вчасно надійшли на склади енергетикам», – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
Нагадаємо, 14   серпня в ДП «МТП «Южний» розпочато розвантаження судна Panamax  SBI Reggae з вугіллям марки «А» для українських ТЕС.  Це третє судно з африканським вугіллям, яке законтрактував ДТЕК.