2017-08-17 09:25:42

Порт втратить близько 30% великовантажного флоту – розповів керівник підприємстваЧерез перекриття Керченської протоки ДП "Маріупольський морський торговельний порт" втратить близько 30% великовантажного флоту, що істотно позначиться на вантажопереробці.
Про це розповів в.о. директора порту Олександр Олійник у дописі на на своїй сторінці в мережі Facebook.
Підприємство дійсно переживає непростий період – зазначив він.
oliynyk_rf
"При порозі беззбитковості в 350-400 тисяч тонн вантажів ми в серпні зможемо перевантажити тільки 160 тисяч тонн, оскільки основні наші партнери – маріупольські меткомбінати – були змушені в цьому місяці переорієнтувати свою продукцію в південні порти", – заявив Олійник.
Да словами керівника підприємства, через будівництво Керченського мосту будуть обмежені технічні параметри суден, а значить, порт втратить близько 30% великовантажного флоту, що істотно позначиться на вантажопереробці.
"Але є всі підстави вважати, що у вересні вантажі поступово стануть до нас повертатися. Нехай і меншого тоннажу", – зазначив Олійник.
"Безумовно, нам доведеться економити, але, перш за все, за рахунок скорочення поточних витрат, ремонтів та припинення не термінових будівельних робіт. Як і раніше наша першочергова задача – виконувати свої зобов’язання перед державою і трудовим колективом. І звичайно, продовжувати розвиток підприємства, шукати нових клієнтів, диверсифікувати вантажну базу", – підсумував він.
Нагадаємо Російська федерація, яка окуповує Кримський півострів з 2014 року, оприлюднила заяву, згідно з якою з 9 серпня рух через Керченську протоку тимчасово заборонено. Даний крок пов’язаний з будівництвом транспортного переходу до анексованого півострова зі своєї території через Керченську протоку.