2017-08-04 07:43:00

Німецький концерн може втратити через РФ від 100 до 200 млн євро прибуткуНімецька компанія Siemens втратить до 200 млн євро в Російській Федерації (РФ) через скандал з поставкою турбін на окупований РФ півострів Крим (Україна). 
Про це повідомляє Reuters, посилаючись на стенограму брифінгу керівництва компанії. "Siemens в Росії втратить 100-200 млн євро у зв’язку з турбінами в Криму", – заявив виконуючий директор компанії Джо Кезер. Згідно з інформацією видання, компанія вже вжила заходів щодо скорочення втрат, але тепер Siemens не виключає нових заходів з приводу ситуації, що склалася. 
Раніше компанія Siemens подала в суд на Арбітражний суд Москви проти тих, хто брав участь у постачанні їхніх турбін в окупований Крим. Країни Європейського союзу в основному підтримали пропозицію Німеччини посилити санкції відносно РФ у зв’язку з постачанням окупований Крим турбін Siemens. Так, скептично до ідеї посилити санкції проти Москви поставилася Італія, а Люксембург готовий підтримати їх з застереженнями.
за матеріалами РБК