2017-08-04 07:30:58

Відпрацьовується застосування сучасних стандартів логістики та упаковки, розраховуються показники вартості і часу перевезеньОрганізатори доставки кавунів водним шляхом з Херсонської області до Києва в разі успіху першої спроби мають намір поширити подібний механізм транспортування на фрукти та овочі, вирощені на Херсонщині.
Як повідомляють в компанії "Нібулон", у даний час відпрацьовується застосування сучасних стандартів логістики та упаковки, розраховуються показники вартості і часу перевезень. Якщо все піде, як задумано, за цим судном дуже швидко попливуть аналогічні. А після успішного завершення пілота відпрацьована логістичний ланцюжок буде застосована до інших видів фруктів і овочів, що вирощуються на полях Херсонщини.
Нагадаємо, у червні 2017 року на перевантажувальному терміналі компанії "Нібулон"  в м. Гола Пристань відбулося підписання угоди про співпрацю між 28 місцевими фермерами, компанією «Нібулон», торговельною мережею «Сільпо» і компанією «Кімонікс» за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID у рамках пілотного проекту «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції». 
Вже в 30 липня несамохідне судно – буксир «Козацький» – завантажене першою партією кавунів, зібраних херсонськими фермерськими господарствами, відчалило від причалу філії «Голопристанська».