2017-08-03 16:58:43

Російські окупанти заявили, що одноразове обмеження руху суден в Керченській протоці через будівництво моста в анексований Крим складе до 72 годин.Російські окупанти заявили, що готують обмеження руху суден у Керченській протоці, яка з’єднує РФ із захопленим нею у 2014 році Кримським півостровом.
Як заявив міністр транспорту РФ Максим Соколов, через два тижні на спеціально виготовлених в окупованому РФ Севастополі платформах буде доставлена спочатку залізнична арка, а потім через деякий час і автодорожня. Говорячи про операції по установці арок моста, Соколов уточнив, що одноразова обмеження руху в Керч-Єнікальському каналі в період проведення морської операції з перевезення та встановлення арок складе не більше 72 годин.
Нагадаємо, що Україна готує позов у зв’язку з обмеженнями для судноплавства в Керченській протоці через будівництво Росією моста в Крим. Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.
"Цю проблему ми зараз вирішуємо спільно з Міністерством закордонних справ, Радою національної безпеки і оборони. Це глобальний, політичний і складне питання, але ми його обов’язково вирішимо. Міністерство юстиції в рамках наявних судових позовів проти Росії відокремлює проблему перекриття Керченської каналу і введення обмежень по судновим ходом. Зараз готується позов і вважаються збитки недоотриманих коштів Маріупольським і Бердянським торговими портами ", – уточнив Лавренюк.
за матеріалами ЦТС