2017-06-08 13:25:57

Будівництво заводу і доведення до необхідних параметрів супутньої йому інфраструктури займе близько трьох років.Група компаній Allseeds приступила до будівництва другої черги мультифункціонального, орієнтованого на переробку сої, маслозаводу потужністю переробки 5 тис. Тонн на добу в порту "Южний" (Одеська обл.).
Відповідно до прес-релізу компанії, поширеного в четвер, будівництво заводу і доведення до необхідних параметрів супутньої йому інфраструктури займе близько трьох років.
"Введення в експлуатацію такого підприємства означає, що протягом року компанії потрібно буде додатково до наявних обсягів завезти-вивезти, прийняти-відправити близько 1,7 млн ​​тонн сировини і готової продукції – шроту і масла – на рік", – йдеться в прес- релізі компанії, що його цитує ЦТС.
З огляду на зазначений фактор, плануються додаткові вкладення в розвиток інфраструктури масляного комплексу в "Южному" – елеваторно-складського, бакового і залізничного господарства.
Згідно з повідомленням, нарощування переробних потужностей дасть можливість Allseeds отримати синергетичний ефект, підвищити ефективність бізнесу шляхом суттєвої економії умовно-постійних витрат на одиницю продукції, що виробляється і в кінцевому підсумку стати більш конкурентоспроможною.
"З обсягом переробки близько 2,5 млн тонн на рік Allseeds стане компанією №2 на олійному ринку України, загальна сума її інвестицій в Україну досягне $ 400 млн", – відзначають в компанії.
У тендері на постачання устаткування і технологій для нового заводу беруть участь провідні в олієжировому бізнесі світу компанії – Andreotti Impianti, EuropaCrown, Desmet Ballestra, Jiangsu Muyang і ін.
Як повідомлялося, Allseeds в липні 2015 року ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту "Південний" потужністю переробки 2,4 тис. Тонн насіння соняшнику на добу. До 2021 року планує розширити потужності підприємства до 10 тис. Тонн переробки олійних в добу шляхом будівництва другої і третьої черг олійних комплексу.