2017-06-08 12:25:27

Компанія ДТЕК законтрактувала до кінця року 675 000 тонн вугілля в ПАР з можливістю збільшення поставок до 1 млн. тонн7 червня на ДП «МТП «Южний» завершено  відвантаження на теплоелектростанції  75 тисяч тонн антрациту з Південної Африки. За неповні два тижні зі складів підприємства відправлено понад тисячу вагонів з вугіллям, яке необхідне енергетикам для підготовки до опалювального сезону 2017-18 рр. Середньодобова швидкість завантаження склала близько 80 вагонів.
«Ми розпочали відправку  вагонів одночасно з вивантаженням судна, і менше ніж за два тижні все вугілля відправили на електростанції  –  75 тисяч тонн антрациту було розвантажено на склад всього за 59 годин. Для підприємства складено графік прийому і транспортування енергетичного вугілля на 2017 рік. Ми будемо його виконувати якісно, ​​у встановлені терміни та з мінімальними витратами. Від цього залежить енергетична незалежність України» – цитує в.о. директора ДП «МТП «Южний»  Віталія Жуковського прес-служба підприємства.
Щомісяця ДП «МТП «Южний» планує розвантажувати по одному судну типу Panamax з вугіллям з Південної Африки. Компанія ДТЕК законтрактувала до кінця року 675 000 тонн вугілля в ПАР   з можливістю збільшення поставок до 1 млн. тонн. Нагадаємо, 25 травня 2017 року до причалу №5 ДП «МТП «Южний» пришвартувався балкер PanamaxAlexander з вугіллям марки «А» для українських ТЕС.