2017-06-07 11:18:57

Працівники порту “Чорноморськ”,Миколаївського морського торговельного та Одеського портів розпочали під Кабінетом міністрів України попереджувальну акцію з вимогою відставки Володимира Омеляна. Окрім того, протестувальники вимагають зупинити корупцію в МІУ та відновити незаконно звільнених працівників.В Акції протесту біля Кабміну взяли участь більше двох сотен портовиків. Відповідальність за організацію мітингу взяли на себе профспілки. За словами голови профкому порту "Чорноморськ" Сергія Бризгалова, акція була б набагато чисельнішою, аби не протидія збоку адміністрації :

-Декільком  автобусам просто не дозволили виїхати з автобаз, людям телефонували, погрожували, вмовляти. Адже наші вимоги незмінні : зупинити корупцію та прибрати дилетантів від керівництва портами. – каже Сергій Бризгалов.
За словами учасників акції, наразі, ситуація однакова в усіх порах.  Миколаївці свої протести розпочали місяць тому.  Деякі вимоги були виконані, але суттєво ситуація на підприємстві не змінилася.
– Було замінено керівника Адміністрації порту Козонака, але людей, звільнених незаконно , так і не поновили. Всім заправляє та сама шайка. Стивідори не можуть нормально працювати, падає вантажообіг. – каже голова профспілки миколаївського морського порту Василь Іванюк.