2017-05-25 12:53:42

Виставки проходять на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН». У заходах беруть участь виконуючий обов’язки Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс, керівники міста й областіВ ці дні, з 24 по 26 травня 2017 року, у Миколаєві проходять ХХІІІ Міжнародна виставка «Суднобудування-2017» та ХV спеціалізована виставка «Водний транспорт».
 Виставки проходять на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН». У заходах беруть участь виконуючий обов’язки Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, мер Миколаєва Олександр Сенкевич.
В рамках проведення виставки на підприємстві 24 травня відбувся урочистий спуск на воду буксира «Анатолій Ганькевич», одного з трьох нових суден підприємства, які будуть носити імена відомих миколаївських суднобудівників. Перше судно із серії – буксир «Юрій Макаров» – було спущене на воду  ще 6 квітня.
Крім того, на підприємстві в цей день відкрили після масштабної реконструкції кілька виробничих потужностей: автоматичну лінію очищення і грунтування металопрокату і цех металообробки з машинами плазмового і газового різання. 
Як повідомляють на підприємстві, вони були побудовані протягом півроку в рамках виконання інвестиційний програми за кошти отриманого кредиту від Європейського інвестиційного банку.
Гості виставки знайомилися з проектами бойових кораблів Миколаївського ІПЦК, з крутими проектами катерів і яхт ProLINE, з катерами на повітряній подушці і новим катамараном «Артілі», демонстрували нашу програму розкрою листового прокату Astra S-Nesting.

Фото до матеріалу (див. додатки) надав Дмитро Удовицький.