2017-05-25 15:38:10

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк нагадав портовикам-прихильникам звільненого очільника підприємства Миколи Ільїна про карну відповідальністьЄдиним легітимним керівником ДП "Бердянський морський торговельний порт" є Богдан Бабець. Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, коментуючи  дії портовиків-прихильників звільненого очільника підприємства Миколи Ільїна. Як відомо, після свого призначення Б. Бабець досі не має доступу на підприємство.
"Вважаємо неприпустимими дії колишнього керівництва та окремих працівників порту з провокування трудового колективу до незаконного перешкоджання діяльності підприємства. За такі дії Кримінальним Кодексом передбачена кримінальна відповідальність. Наголошуємо, що єдиним легітимним керівником ДП БМТП є Богдан Бабець, призначений в.о. начальника порту відповідним наказом Мінінфраструктури. Усі інші посадові особи не мають повноважень укладати угоди, підписувати документи, що регулюють діяльність підприємства чи офіційно представляти інтереси порту", – цитує заступника міністра прес-служба Мінінфраструктури (див. додаток).
"Водночас зазначаємо, що у Міністерстві розуміють стурбованість колективу, викликаною зміною керівника. Заявляємо, що із призначенням в.о. начальника Богдана Бабця на підприємстві не плануються кадрові ротації чи скорочення. У Міністерстві інфраструктури вважають трудовий колектив ДП «Бердянський морський торговельний порт» професійним", – підкреслюється в повідомленні.
Юрій Лавренюк також нагадав, що тиждень тому, 18 червня 2017 року, відбулась зустріч Керівництва міністерства з вищим менеджментом Бердянського морського торговельного порту, під час якої було обговорено всі проблемні моменти та наголошено на тому, що налагодження нормальної роботи порту є пріоритетом як для міністерства, так і для нового очільника підприємства.
Нагадаємо, коментуючи результати зустрічі, заступник міністра висловив переконання, що сторони нарешті почули одне одного, та зазначив, що М. Ільїн може оскаржити рішення МІУ в установленому порядку.
За словами Юрія Лавренюка, новому керівнику ДП БМТП доручено запропонувати нову стратегію розвитку підприємства, стабілізувати його роботу та збільшити прибутковість, а також "знайти резерви" для збільшення рівня заробітних плат.
"Відтак закликаємо припинити протистояння і разом збільшувати економічну активність підприємства" – закликають в Мінінфраструктури.