2017-05-18 12:29:14

ДП “БМТП” фактично погодили будівництво зернового терміналу – певні в БМТПДнями Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план ДП “Бердянський морський торговельній порт” на 2017-й рік. Документом передбачено івестиції в будівництво зернового терміналу в “БМТП”.
Як повідомляють  в порту, фінансовий план на 2017-й рік передбачає отримання доходу в розмірі 519 млн. грн. та 150 млн. 815 тис. грн чистого прибутку. Середня заробітна платня затверджена на рівні 10 899 грн. В 2017-му році планується перевалити 2 млн. 650 тис. тонн вантажів.
В фінансовому плані, який затверджений Кабінетом міністрів України передбачені капітальні інвестиції в розмірі 107 млн. 870 тис. грн. З них 70 млн. – на будівництво зернового терміналу. Проектом передбачено будівництво на території ДП “БМТП” чотирьох сховищ силосного типу для зберігання зернових вантажів з ємністю зберігання 32 тис. тонн, будівництво станцій розвантаження і завантаження автомашин, будівництво станцій вивантаження вагонів на залізничних коліях. Також планується будівництво магістральної транспортної галереї і суднонавантажувальної машини для перевантаження зернових з вагонів, автомашин і силосів на судна, що дозволить збільшити інтенсивність обробки суден.
Проект буде реалізовуватись за власні кошти ДП “БМТП”, накопичені за період 2014-2015-го років. Проект розрахований на два роки.
Будівництво зернового терміналу дозволить значно прискорити обробку суден із завантаження зернових, оновити технології зберігання та завантаження зернових . В порту сподіваються, що це дозволить збільшити показники  перевалки зерна в умовах конкуренції з "Аскет-Шиппінг".
Крім того, фінплан передбачає направлення 27,5 млн. грн на закупівлю техніки — автонавантажувачів, тягачів та ін – повідомляють на підприємстві.