Компанія «Нібулон» запустила регулярні водні пасажирські перевезення за маршрутами «Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв» та «Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань»

2017-05-15 14:25:25

13 травня запуск відбувся у Миколаївській області, а 14 травня у Херсоньский.Так, першими новим видом транспорту до Миколаєва скористалися жителі міста Вознесенськ, де 13 травня за участі голови міської ради В. Лукова та представників компанії» в особі  заступника генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства А. Воліка і директора судноплавної компанії Є. Ігнатенка відбулося урочисте відкриття пасажирських перевезень Південним Бугом. На такий довгоочікуваний і визначний захід зібралося чимало вознесенців, які гучними оплесками та з прапорцями в руках випроводили в перший рейс до Миколаєва «НІБУЛОН Експрес – 3» разом із першими пасажирами на борту.

Слова вдячності ТОВ СП «Нібулон», а також громаді за підтримку висловив і Вознесенський міський голова В. Луков:

– Я ще раз щиро дякую компанії «НІБУЛОН», дякую тим людям, вознесенцям, які відгукнулися на наше звернення, на звернення виконавчого комітету щодо допомоги в будівництві, відновленні  причалу.  Це дуже складна й недешева робота. Нам ще потрібно документально затвердити все те, що ми створили. Але початок є, надія є, і ми з вами заслуговуємо, щоб ця надія переросла в гарну справу і закріпилася назавжди в нашому місті.

Не менш урочистим було відкриття регулярних пасажирських перевезень річкою і в Херсоні. До цієї визначної події на Херсонщині представники місцевої влади підійшли з особливою відповідальністю. Так, першими пасажирами високошвидкісного судна стали жителі Голої Пристані разом із міським головою О. Бабичем. Гостей, серед яких було багато дітей, у Херсоні гостинно зустріли голова Херсонської ОДА А. Гордєєв та голова міської ради В. Миколаєнко. Варто зазначити, що в Херсон голопристанці приїхали не з пустими руками, а з невеличкими подарунками, гарними блокнотами та прапорцями міста, які подарували присутнім на причалі херсонцям. Херсонці, у свою чергу, підготували для найменших пасажирів повітряні кульки.

«Ми обіцяли і зробили. З сьогоднішнього дня стартують регулярні рейси ракет по нашому Дніпру між Новою Каховкою та Голою Пристанню. Це сполучення якраз для студентів, молоді, всіх охочих. Воно, по-перше, драйвове, повертає той шарм, який був у нас на Херсонщині багато років назад…. Херсонщина відроджується, річкові перевезення відроджуються, і я вдячний компанії «НІБУЛОН», яка за власною соціальною ініціативою зробила вартість квитків на рівні автомобільних перевезень. Це суто така соціальна ініціатива «НІБУЛОНу», для того щоб привернути увагу всієї України до проблеми відсутності річкових перевезень», – прокоментував подію голова Херсонської ОДА А. Гордєєв.

У свою чергу, Голопристанський міський голова О. Бабич наголосив на тому, що це довгоочікувана подія для  міста, тому що на сьогодні дійсно є проблеми з перевезенням людей:

– Сьогодні у нас працює тільки автомобільний транспорт. І за найдешевший і найкомфортніший транспорт – водний – ми чомусь забули. Сьогодні традиції відновлюються. І для жителів Голої Пристані це дійсно подія. Це перш за все комфорт і економія часу, і тому я переконаний, що цей проект в подальшому матиме розвиток і перспективу.

Для відновлення пасажирських перевезень на внутрішніх водних шляхах компанією були проведені комплексні заходи, що включали в себе тралення певних ділянок річок, днопоглиблення, водолазний огляд усіх причалів, біля яких робитимуться зупинки, фірмами, які ліцензовані Регістром України і Держгідрографією, у тому числі і водолазною службою компанії. Біло проведено низку зустрічей з  ДСНС України в Миколаївській області. Усі пропозиції та зауваження були прийняті до виконання ще до початку перевезень.

Щодо технічної готовності суден та безпеки пасажирів, директор судноплавної компанії «НІБУЛОН» Є. Ігнатенко відмітив, що високошвидкісні пасажирські судна повністю придатні до технічної експлуатації. З цією метою була виконана дуже велика робота. Зокрема компанія  залучила проектантів для  дообладнання суден за українськими нормами. Рятувальні круги і жилети, аварійне і протипожежне обладнання – все сертифіковане, протестоване та має відповідні документи, схвалені Регістром України. Спеціалісти судноплавної компанії чотири рази виходили на ходові випробування під навантаженням зі своїм кадровим персоналом, з людьми, без людей. Також розроблено низку внутрішніх нормативно-правових документів. У результаті, вжиті всі заходи, що забезпечують безпечність перевезень пасажирів водним транспортом, адже для компанії завжди в пріоритеті безпека людей.