Проросійські терористи знову заявили про створення “Азовської флотилії” і чекають на катери, обіцяні РФ – ІС

2017-05-03 10:37:23

За наявними даними російське командування пообіцяло, що 4 патрульних катери будуть передані бойовикам вже протягом травня-червня 2017Командування «1-го АК ДНР» знову підняло питання про формування «повноцінної» т.зв. «Азовської флотилії ДНР», про створення якої окупанти заявили ще в травні 2015 роки.
Спочатку в її складу увійшло 5 рибальських човнів і прогулянкових катерів, які були названі «бойовими катерами», потім «бойовий склад флотилії» був доведений до 7 подібних «бойових одиниць », пунктами базування були визначені н.п. Новоазовськ («головна база »), Седово і Безіменне) – повідомляє група "Інформаційний спротив". 
На початку 2016 р керівництво «ДНР» вело переговори з ГШ ЗС РФ про передачу до складу «флотилії» 3 од. російських патрульних катери проекту 12150 «Мангуст» і 1 од. нового прикордонного патрульного катера проекту 12200 «Соболь». 
Тоді переговори закінчилися безрезультатно. Зараз російське командування пообіцяло, що 4 патрульних катери будуть передані «ДНР» вже протягом травня-червня 2017 р (про які саме типи катерів говорить військове керівництво РФ – тих, про які йшла мова в минулому році, або інших – на даний момент невідомо) – зазначають в "ІС".