У Миколаєві міськрада створить робочу групу для вивчення ситуації навколо ММТП

2017-04-26 14:54:08

До депутатів звернувся керівник профспілкової організації Миколаївського морського торгового порту Павло ПрокопенкоУ вівторок, 25 квітня, під час сесії міськради до депутатів звернувся керівник профспілкової організації Миколаївського морського торгового порту Павло Прокопенко з проханням створити комісію, яка б розібралася з ситуацією, що склалася навколо підприємства.
Він наголосив, що в пікеті біля будівлі МФ АМПУ бере участь до трьохсот людей.  "А звертатися до Верховної Ради чи ні – це вам, шановні депутати, вирішувати", – сказав Прокопенко.
За його словами за 8 місяців на підприємстві звільнили понад 100 осіб, з них 50 – позиваються до суду.
Депутати міської ради у свою чергу висловили готовність підтримати колектив морпорту, зазначивши, що на підприємстві працюють городяни, яких зобов’язані захищати народні обранці.
Міський голова Олександр Сєнкевич запропонував, щоб до складу вказаної робочої групи увійшли по два народних обранці від кожної фракції.
У підсумку після тривалої дискусії депутати таки ухвалили рішення створити робочу групу, яка вивчить ситуацію, що склалася навколо Миколаївського морпорту.