Аварія суховантажу в Чорному морі: Турки почали власне розслідування

2017-04-20 15:26:27

Оператор вантажного судна “Герої Арсеналу”, турецька компанія Gunes shipping, проводить власне розслідуванняОператор вантажного судна "Герої Арсеналу", турецька компанія Gunes shipping, проводить власне розслідування аварії суховантажу.
Останній раз суховантаж "Герої Арсеналу" проходив технічну перевірку у 2016 році- розповіли у прес-службі Російського професійного союзу моряків.  Про це повідомляє Депо.Кубань.
Тоді суховантаж отримав 6 нарікань. Однак, за даними турецької компанії, серйозних зауважень не було і судно було схвалено російським регістром.
Нагадаємо, у середу 19 квітня в акваторії Чорного моря в районі Керченської протоки зазнав аварії суховантаж "Герої Арсеналу", на борту якого перебував екіпаж із 12 осіб. За останніми даними, одна людина врятована, троє загинули. Доля ще 8 осіб невідома.
За останньою інформацією, рятувальники виявили в морі два порожніх гідрокостюма. Робота в зоні аварії ускладнюється несприятливими погодними умовами – сильним вітром, пориви якого досягають 20 м/с і хвилюванням моря.