Балчун розповів, що “Укрзалізниця” в січні вийшла в профіцит. Омелян не вірить

2017-03-03 13:31:29

Голова Мінінфраструктури припустив, що діяльність очільника Укрзалізниці може зацікавити правоохоронні органи.Доходи ПАТ «Укрзалізниця» за січень 2017 року становили 6,3 млрд грн, що на 1,3 млрд грн більше січня минулого року. Як результат, діяльність Укрзалізниці у січні поточного року була прибутковою.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава правління компанії Войцех Балчун.
«Кладемо на стіл суху довідку. Інформація щодо фінансово-економічних показників ПАТ «Укрзалізниця» за січень 2017 рік. За оперативними даними, за січень 2017 року доходи ПАТ «Укрзалізниця» становили 6,3 млрд грн, що більше січня минулого року на 1,3 млрд грн. Як результат, діяльність ПАТ «Укрзалізниця» у січні поточного року була прибутковою», – поінформував він.
За словами Балчуна, за січень 2017 року було перевезено 28,3 млн тонн вантажів, що більше звіту за січень 2016 року на 25%.
Водночас міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що повідомлення про доходи ПАТ "Укрзалізниця" в 2016 році є маніпуляцією. 
Про це міністр заявив у ефірі ток-шоу "Право на владу"   – повідомляє "Укрінформ".
«Це чистої води маніпуляції. Насправді жодного доходу не було, так званий дутий дохід був згенерований за рахунок амортизаційних відрахувань, з єдиною метою, щоб отримати KPI (ключовий показник ефективності підприємства. – Ред.) і бонуси до заробітної плати», – сказав він.
За словами Омеляна, насправді діяльність Укрзалізниці є відчутно збитковою. 
"Цей нехитрий дитячий спосіб прикрити правду абсолютно видно людям, які розбираються в ситуації. Насправді маємо суттєвий збиток", – наголосив Омелян. 
Він також припустив, що у цьому зв’язку діяльність очільника Укрзалізниці може зацікавити правоохоронні органи.