РФ передислокувала до кордонів із Україною протичовнову авіацію

2017-02-03 12:05:37

На Кубань прибули протичовнові літаки та вертолітРосійська федерація передислокувала до кордонів із Україною протичовнову авіацію. За відомостями Міноборони РФ, два літаки Іл-38н "Віктор Потапов" і вертоліт Ка-27М будуть базуватися в Єйську. Військові літаки і вертоліт прибули в місце постійного базування в Центр бойового застосування і перенавчання льотного складу Морської авіації ВМФ в Єйську.
У свою чергу російське видання "Жива Кубань" розписує переваги  модернізованих протичовнових літаків Іл-38н "Віктор Потапов", що отримали повідомляє прізвисько "вбивці підводних човнів".
Такий літак озброєний крилатими ракетами, протичовновими торпедами і глибинними бомбами. Літак може нести корисне навантаження до п’яти тонн.
Екіпаж корабельного протичовнового вертольота Ка-27М за допомогою встановлених на ньому нової пошукової системи і радіоакустичного обладнання здатний ефективно виявляти і знищувати підводні човни навіть на великій глибині. Крім того, вертольоти Ка-27М можуть перекидати десант і виробляти гідроакустичну розвідку.
за матеріалами depo.ua