Балчун відхрестився від підвищення тарифів

2017-02-03 08:53:25

Войцех Балчун заявив, що рішення про підвищення тарифів приймалося Мінінфраструктури і МінекономрозвиткуРішення про підвищення тарифів на пасажирські залізничні перевезення на 25% було прийнято в Мінінфраструктури та Мінекономрозвитку. 
Про це на брифінгу у четвер заявив глава правління ПАТ Укрзалізниця Войцех Балчун, передає ЛІГА.net.
"Рік тому був проведений аналіз і прийняті рекомендації щодо підвищення тарифів на перевезення Укрзалізниці. І це було рішенням Міністерства інфраструктури та Міністерства економіки. У них був передбачений ріст тарифів на 25% в 2017 році", – сказав він.
Нагадаємо, напередодні голава Мінінфраструктури Володимир Омелян заявив, що вартість тарифів на пасажирські та вантажні залізничні перевезення поки не буде збільшена. За даними Мінінфраструктури, поки проект, запропонований Укрзалізницею щодо можливого підвищення тарифів як на пасажирські, так і вантажні перевезення, проходить громадське обговорення, яке триватиме до 18 лютого.
Нагадуємо, в листопаді 2016 року Укрзалізниця внесла на розгляд відповідних центральних органів виконавчої влади питання індексації тарифів на пасажирські перевезення на 35%. Компанія запропонувала індексувати тарифи в два етапи: в першому кварталі і в четвертому кожен раз на 16%. За розрахунками, зміна тарифу збільшить вартість проїзду в середньому лише на 19,4%.