ПРМТУ: інспектори ITF загітували 154 моряків стати членами профспілки

2017-02-02 16:08:18

У Профспілці працівників морського транспорту України розповіли про підсумки ІTF MTWTU Membership Boosting CampaignІнспектори ITF обговорили підсумки ITF MTWTU Membership Boosting Campaign.
В період з 7 листопада по 16 грудня інспектори ITF по всьому світу відвідували суду з українськими моряками на борту. Як розповіли у Профспілці працівників морського транспорту України (ПРМТУ), в ході кампаніх моряків мотивували приєднатися до ПРМТУ, яка є членською організацією ITF в Україні. 
В рамках кампанії було проведено 142 інспекції, інспектори поспілкувалися з більш ніж 1000 моряками і зареєстрували 154 нових члена Профспілки. 30 січня інспектори ITF з Болгарії, Хорватії та України, під керівництвом координатора інспекторату ITF Стівена Троусдейла провели брифінг в офісі ПРМТУ.
Стівен Троусдейл зазначив, що кампанія пройшла з великим успіхом і результати її значні. Інспектор ITF в Україні Наталія Єфріменко розповіла, що після проведення кампанії значно підвищилася кількість звернень з боку українських моряків як до неї, так і на гарячу лінію ITF. Це дуже позитивний результат, коли моряки звертаються безпосередньо до того, як прийняти будь-які рішення – відзначили в ПРМТУ.
Крім того Стів Троусдейл ще раз зазначив результати семінарів Union Week, які були організовані ITF за підтримки ПРМТУ в 2016 році і анонсував проведення нової серії семінарів в 2017 році.