Голова Одеської ОДА М. Степанов підписав низку документів, що мають сприяти розвитку портів

2017-02-01 10:16:39

Розпорядження очільника області розширюють можливості підприємств морегосподарського комплексуНовий голова Одеської ОДА Максим Степанов підписав ряд розпоряджень, необхідних для розвитку морегосподарського комплексу Одеської області.
Згідно з інформацією, оприлюдненою в системі доступу до публічної інформації ОДА, Степанов за 17-19 січня підписав два розпорядження про погодження технічної документації із землеустрою для ТОВ "Причали Комінтерну" щодо встановлення меж земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту з метою прокладки та обслуговування конвеєрних галерей з шляхопроводом і іншими інженерними комунікаціями.
Крім того, голова ОДА погодив проект реконструкції гідротехнічної частини причалів №№ 7, 8 Чорноморської філії АМПУ і проект реконструкції причалу №15 (гідротехнічна частина) в порту Південний.
Також Степанов дозволив ДП "Ізмаїльський морський торговельний порт" розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування існуючого виробничого перевантажувального комплексу.
за матеріалами Інтерфакс-Україна.