Пошкодження опори Південно-Бузького мосту, буксирів та об’єкту буксировки відсутні, – капітан Миколаївського морського порту

“Морські бізнес-новини України” отримали коментар Державно служби морського та річкового транспорту України щодо навалу ПК 23 на основу опору Варварівського мосту.

У процесі здійснення буксирування плавкрану за допомогою 2 буксирів (“Зюйд” та “Бузький”) від 0 причалу Миколаївського морського торговельного порту до ДП “Суднобудівний завод ім. 61 комунара”, а саме – під час проходження мосту, під впливом вітру і течії плавкран притиснуло до основи стаціонарної опори.

За рахунок збільшення обертів гвинтів буксири відійшли від опори мосту та продовжили рух до місця призначення.
Після інциденту капітаном Миколаївського порту проведено опитування капітанів буксирів, перевірка суднових документів та наявних матеріалів, зокрема, фото.

За отриманою інформацією, пошкодження опори мосту, буксирів та об’єкту буксировки відсутні. Наразі з‘ясовуються обставини та деталі події.

Нагадаємо, 21 лютого під час розведення мостів несамохідний плавкран “ПК23” не дотримався дистанції та зачепився з нерозводною частиною Південно-Бузького мосту. Про це повідомило ЕЛУ Автодоріг Миколаїв та свідки події у соцмережі.