Туреччина експортувала для флоту України комплекс ADVENT компанії HAVELSAN

Турецька компанія HAVELSAN оголосила, що система бойового управління ADVENT експортована в Україну.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на заяву представника компанії HAVELSAN.

Про постачання в Україну та Індонезію системи бойового управління ADVENT повідомив керівник одного з відділів компанії HAVELSAN

Відомо, що система вже експортується до Пакистану. Таким чином, чотири різних користувачів, включаючи Туреччину, віддавали перевагу системі ADVENT.

ADVENT – це інтегрована система бойового управління з підтримкою мережевих даних, розроблена відповідно до вимог командування Військово-морських сил Туреччини.

Нова система використовується на корветах класу ADA та BURAK, кораблі спеціального призначення TCG Ufuk та фрегатах класів Barbaros і Istanbul.

Завдяки системі можна отримати доступ до функцій тактичних каналів передачі даних (Link 11, Link 16 і Link 22, SIMPLE, JREAP і VMF), повністю інтегрованих з ADVENT через усі консолі оператора.

Комплекс має архітектуру, яка сприяє швидкому та правильному процесу прийняття рішень командуванням і забезпечує гнучку структуру у використанні нової зброї та датчиків.

Завдяки масштабованій структурі відкритої архітектури систему можна адаптувати до наземних, підводних та повітряних платформ, а також використовувати з наземних засобів.