У 2021 році “Нібулон” перевіз 4,3 млн. тонн вантажів внутрішніми водними шляхами

Це реальні результати втілення масштабного інвестиційного проєкту компанії з відродження Дніпра та південного Бугу як транспортних артерій.

За результатами 2020/21 маркетингового року компанією встановлено новий рекорд у транспортуванні вантажів внутрішніми водними шляхами – близько 4,3 млн тонн різноманітної продукції: зерно, метал, вугілля, будівельні матеріали, херсонські кавуни, а також великогабаритні вантажі.

Флоту компанії сьогодні налічує 80 суден різного класу та призначення, «НІБУЛОН» став кращим у країні з перевалки зерна на зовнішньому рейді Миколаївського морського порту із показником 3,48 млн тонн сільгосппродукції за рік.

Флагман флотилії NIBULON MAX усього за 2 роки роботи перевантажив 5 млн тонн продукції, а «Святий Миколай» досягнув позначки у 10 млн тонн відвантаженої продукції за 8 років.

Можливості з перевалки виключно на рейді становлять 6 млн тонн на рік, що вже перевершує потужності нашого морського перевантажувального термінала в Миколаєві.

За 2020/21 маркетинговий рік «НІБУЛОН» експортував 4,6 млн тонн українського збіжжя, що робить останні п’ять років діяльності кращими для компанії.

В Україні на регулярних рейсах працює усього 4 судна на підводних крилах – і це судна «НІБУЛОНівського» флоту. Усього у 2021-му більше 22 тис. пасажирів скористалися нашими популярними «ракетами». Здійснено понад 700 рейсів за маршрутами Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань, Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків, Миколаїв – с. Ковалівка. А загалом компанія перевезла більше 120 тис. пасажирів.

Знаково, що цього “Нібулон” транспортував залізницею лише пів мільйона тонн збіжжя за неповних два роки.