В порту Южний виванатжують лопаті для вітряків довжиною 79 метрів

Дванадцять найбільш габаритних елементів для вітряних електростанцій вивантажує держстивідор. Гігантські лопаті привезло судно BBC LIMA, яке пришвартувалося до 7 причалу підприємства 28 листопада о 14:00.

В цьому році лопаті для вітряних електрогенераторів ще більші за розміром ніж в минулому. Довжина одного такого елемента сягає 79 метрів, а вага становить більш ніж 22 тонни.

Обробка великогабаритного вантажу відбувається одночасно двома кранами марки «Кондор». Всього до вивантаження заявлено 494 тонни обладнання.

Під час обробки елементів, співробітники ВРР-2 спочатку розбирають додаткові конструкції, а потім переводять лопаті в транспортне положення, після чого великогабаритні деталі завантажуються на спеціальні трейлери.

Нагадаємо, для того, щоб вивезти лопаті з території підприємства, на ДП «МТП «Южний» було проведено розширення доріг та розроблено спеціальну технологію обробки негабаритних вантажів. Адже колектив ДП «МТП «Южний» завжди готовий до виконання завдань будь-якої складності заради підвищення ефективності, конкурентоспроможності та розвитку рідного підприємства