Вперше за останні 5 років укладено п’ятирічні контракти з керівниками 3-х державних стивідорів – Васьков

Після узгодження усіх необхідних процедур були укладені контракти терміном на 5 років з директорами ДП «Бердянський морський торговельний порт», ДП «Миколаївський морський торговельний порт» та ДП «Ренійський морський торговельний порт».

Про це повідомила прес-служба Міністерства Інфраструктури України.

«Протягом останніх років керівники багатьох підприємств галузі працювали у статусі виконуючих обов’язки. Наразі команда Міністерства працює для зміни цієї ситуації. За останні 5 років вперше за підсумками конкурсів укладено одразу декілька п’ятирічних контрактів і ця робота продовжується по всім підприємствам, де немає постійних керівників.
Саме довгострокові договори дають можливість керівникам держстивідорів повною мірою реалізувати стратегії розвитку підприємств. Відповідальність за результат протягом терміну своїх повноважень є необхідною умовою для ефективного управління», — розповів Юрій Васьков, заступник Міністра інфраструктури України.

Контракти були укладені з переможцями конкурсів на відповідні посади після погодження Урядом та керівниками відповідних місцевих державних адміністрацій.

◾ Директор ДП «Бердянський морський торговельний порт»
Ольга Самініна — була головним спеціалістом відділу державного нагляду та контролю на морському та річковому транспорті в Морській адміністрації. Раніше обіймала посаду заступника начальника Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України». Має понад 20-річний стаж роботи у портовій галузі.

◾ Директор ДП «Миколаївський морський торговельний порт»
Олександр Медведик виконував обов’язки директора Миколаївського порту з серпня цього року. Має досвід роботи в. о. заступника директора з експлуатації ДП «МТП «Чорноморськ». Протягом 20 років працював на різних посадах у порту Миколаєва. Здійснював керівництво у приватних стивідорних компаніях.

◾ Директор ДП «Ренійський морський торговельний порт»
Максим Ігнатенко — з лютого 2021 року обіймав посаду в.о. директора ДП «Ренійський морський торговельний порт». Працював адвокатом, перебував на управлінських посадах підприємств будівельної сфери.

28 жовтня було визначено переможця конкурсу на посаду директора державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях». Наразі завершуються необхідні процедури для підписання трудового договору з переможцем — Юрієм Литвином.
Нагадаємо, у вересні постійна комісія Міністерства інфраструктури України оголосила про результати конкурсного відбору на посади керівників 3-х державних стивідорів. Кадрові зміни є необхідною складової процесу реформування сфери морського та річкового транспорту.