Перше судно з енергетичним вугіллям для ПАТ «Центренерго» розвантажується на ДП «МТП «Южний»

Морський торговельний порт «Южний» обробляє перше судно з енергетичним вугіллям для ПАТ «Центренерго». Судно «SINGAPORE EAGLE» було пришвартовано біля 8 причалу 20 листопада о 21:30. До вивантаження заявлено 60 500 тонн вугілля.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Держстивідор ефективно перероблює імпортоване вугілля для українських енергетиків. Наразі збільшуються об’єми даного вантажу. Найближчим часом планується розвантаження двох суден «JOHNY CASH» (73 000 тонн вугілля) та «SAPHIRA» (77 500 тонн вугілля) для ПАТ «Центренерго» та компанії ДТЕК. Колектив порту «Южний» готовий забезпечити високу швидкість обробки суден та напіввагонів задля своєчасного поповнення запасів на складах ТЕС.

«Морський торговельний порт «Южний» регулярно обробляє вугілля для ТЕС України. Ми є важливою складовою розвитку різних видів генерації електроенергії, необхідної для держави. Колектив ДП «МТП «Южний» стабільно відвантажує елементи для будівництва вітроелектростанцій та розвантажує сировину для теплоелектростанцій. Надійне електропостачання країни позитивно впливає на розвиток економіки та підвищення добробуту українців», – коментує Олександр Олійник, керівник ДП «МТП «Южний».