Сьогодні, 18 листопада 2021 року, Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Віталій Кіндратів провів виїзну робочу нараду в ДП «Класифікаційне товариство» Регістр судноплавства України», в ході якої представив нового в.о. генерального директора – Ріффу Олександра Георгійовича.

У заході взяли участь заступник Голови Державної служби морського та річкового транспорту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віктор Вишньов та колектив підприємства. Новопризначений керівник державного підприємства – людина, глибоко обізнана із роботою Регістра.

Перебуваючи раніше на посаді заступника генерального директора ДП «Класифікаційне товариство» Регістр судноплавства України», зарекомендував себе як професіонал своєї справи і має план розвитку підприємства. Під час наради були обговорені першочергові заходи, які необхідно запровадити для забезпечення сталої роботи підприємства, а саме – розробити зміни до фінансового плану на 2022 рік, налагодити роботу регіональних представництв, зміцнити кадровий потенціал галузі фахівцями, активізувати роботу в напрямку діджиталізації послуг Регістру та організувати роботу з міжнародного співробітництва за відповідними напрямами. повідомляє Морська Адміністрація