«АМПУ» та Морська адміністрація узгодили заходи по забезпеченню льодової кампанії на 2021-2022 роки

29 жовтня Державна служба морського та річкового транспорту України розглянула та погодила План організаційно-технічних заходів по забезпеченню безпеки мореплавства у період проведення льодової кампанії 2021-2022 років.

Повідомила прес-служба АМПУ.

Затвердження цього документу дасть можливість ретельно підготуватися до можливої льодової кампанії – зазначає керівник ДП «АМПУ» Олександр Голодницький:

– Як правило, льодова кампанія розпочинається в портах України не раніше третьої декади грудня і може тривати аж до кінця лютого – початку березня. З огляду на це, заздалегідь підготовлений та затверджений План заходів дає можливість своєчасно підготувати техніку та мобілізувати людський ресурс. І той факт, що ми вирішили це питання до приходу зими свідчить про успішну та ефективну взаємодію між двома державними структурами.

План організаційно-технічних заходів по забезпеченню безпеки мореплавства в період проведення льодової кампанії 2020–2021 років передбачає звичний перелік заходів, відпрацьований фахівцями АМПУ протягом останніх років, зокрема: створення оперативних штабів з безпечного проведення льодової кампанії на чолі з заступниками начальників філій; актуалізацію списків суден, що перебувають на відстої у акваторіях портів; проведення інструктажів, навчань та відпрацювання правил льодового проведення суден тощо.
Нагадаємо, минулої зими льодова кампанія була оголошена у чотирьох портах: Білгород-Дністровському, Херсонському, Миколаївському морських портах та спеціалізованому морському порту Ольвія.