У Одеському центрі Моррічсервіс сьогодні відбулося перше тестування шляхом CES-тест 6.0

Моряк складав 2 іспити:
1. CES-тест початкова підготовка для проведення вантажних операцій на нафтових танкерах,
2. CES-тест початкова підготовка для проведення вантажних операцій на танкерах-хімовозах.

Про це повідомила прес-служба Моррічсервіс.

Тестування відбувається англійською мовою, кожен тест тривав приблизно 25 хвилин. На одне запитання – 1 хвилина для відповіді.

Перед початком тестування, в присутності моряка, активується програма з тестом. Повідомляються умови складання тесту.

Під час проходження тесту в екзаменаційному класі присутній відповідальний представник від Моррічсервіс та представники Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, зокрема, член ДКК.

По закінченню тестування моряку видається CES-Сертифікат по кожному тесту з його особистими даними, напрямком тесту та відсотком вірних відповідей по темам, які формуються автоматично програмою CES 6.0. А також, відсотковим підсумком – Total %.

Кожен CES-Сертифікат підписується присутніми представниками ІППДМ та відповідальним представником Моррічсервіс. За Постановою Кабінету Міністрів України №734 від 30.06.2021 прохідний рівень для успішного складання тесту складає 70% за будь-яким напрямком.

Моряку було надано CES-Сертифікати, повідомлено інформацію щодо отримання Протоколу ДКК на підставі СES-Сертифікатів.

Нагадуємо, що Міністерство Інфраструктури України повідомило про відновлення роботи електронних сервісів для моряків та рекомендовало користуватися функціональними можливостями сайту Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків itcs.gov.ua

Також, нагадуємо що МІУ зазначило про можливість підтвердження кваліфікації моряків методом CES-тестування.
Для подачі заявки на проходження CES необхідно:
зайти на інформаційний ресурс – itcs.gov.ua, скористатися “електронним кабінетом” (інструкція на сайті ІППДМ, за посиланням: (https://itcs.gov.ua/upload/docs/StvorenyaZaYaviDkk.pdf) обрати екзамен та обов’язково поставити ✔️ поруч зі строкою “Сдача екзамену CES 6.0”, натиснути “Подати заявку”.

Після подачі заявки вас буде запрошено до сервісного центру “Моррічсервіс” для проходження CES-тесту.