Лоцман зробив нестандартне проведення судна «MAGIC HORIZON» у костюмі біозахисту

7 жовтня лоцман ПЛС «Одеса» В’ячеслав Беспалов майстерно виконав нестандартне лоцманське проведення судна в Одеський порт в умовах жорсткого карантину.

Про це повідомила Адміністрація морських портів України.

Балкер «MAGIC HORIZON» (максимальна довжина 224,94 м) після навантаження в Одеському порту кукурудзою, вийшов на рейд для довантаження до повної осадки судна.

Після цього балкер мав відправитись за призначенням. Однак, на борту судна відбувся спалах COVID-19: у 13 з 21 членів екіпажу було діагностовано позитивний результат на наявність антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Для заміни хворих членів екіпажу, фумігації вантажу та оформлення інших процедур було прийнято рішення поставити судно до глибоководного причалу 2К нового контейнерного терміналу.

Враховуючи, що на рейді Одеського порту балкер «MAGIC HORIZON» було завантажено до осадки 13,75 м, виконати стандартне лоцманське проведення судна в порт по так званій дузі було неможливо. Лоцману довелося заводити судно нестандартно: строго по першому коліну каналу нафтогавані та після проходження бую №4 «заламувати» балкер вліво за допомогою трьох буксирів. До того ж, всі операції з проведення та швартування лоцман провів на крилах містка судна у «повному обмундируванні» – у костюмі біозахисту.

Незважаючи на зазначені складнощі, В’ячеслав Беспалов виконав свою роботу дуже професійно.