Розпил Чорноморського суднобудівного заводу виходить на фінішну пряму

Компанія “Наваль-Парк” рекламує в фейсбук свої плани, щодо остаточного знищення “Чорноморського суднобудівного заводу”.

“Задумка компанії «Наваль-Парк» полягає у будівництві компактного універсального порту, основне завдання якого перевалювати насипні, навалочні та наливні вантажі. Сюди ж увійдуть і контейнерні перевезення.” – йдеться у повідомленні.

Наразі компанія В.Новинського «Наваль-Парк» веде переговори з міською владою щодо можливості реалізувати на території міста однойменний масштабний проект. Планується створення Миколаївського індустріального парку NAVALPARK, що налічує п’ять кластерів: агропромисловий, промисловий, логістичний, портовий, комфортний.

В агропромисловому кластері будуть розташовані компанії, які займаються експортом, переробкою, сортуванням та упаковкою аграрної продукції.

Промисловий – для українських та іноземних компаній-виробників. Розрахунок на виготовлення деталей, машин, механізмів та складання агрегатів.

Логістичному кластеру компанія В.Новинського планує відвести найбільше місця з 200 ГА території колишнього ЧСЗ.

Нагадаємо, “Чорноморський суднобудівний завод” наразі знаходиться в процедурі банкрутсва. Підприємство навмисно збанкрутували, оскільки Генеральна прокуратура порушила справу про повернення акцій підприємства у державну власність. Детальніше читайте в статті  “Занепад ЧСЗ: як росіяни знищували найбільше суднобудівне підприємство України”.