Буксир «Бригадир» портового флоту ДП «МТП «Чорноморськ» готовий повернутися до роботи після ремонту

25 жовтня діючий буксир портового флоту ДП «МП «Чорноморськ» під назвою «Бригадир» повернувся із доку №152 Іллічівського судноремонтного заводу до свого причалу.

За словами начальника портового флоту ДП «МП «Чорноморськ» Андрія Григорьєва, цього року буксир «Бригадир» необхідно представити класифікаційному товариству «Регістр судноплавства України» для підтвердження класу. Однак трапилася аварійна ситуація – почав протікати дейдвудний пристрій, тому необхідно було ставити судно у док на ремонт.

– Розуміючи складний фінансовий стан підприємства, ми мінімізували об’єм робіт, а частина ремонту взагалі була виконана власними силами працівників портофлоту, – каже Андрій Григорьєв. – Частина ремонтних робіт – це зачистка та фарбування корпусу буксира і ці роботи повністю самостійно виконала команда буксира «Бригадир».

Наразі «Бригадир» очікує паливо і команда виконає останні підготовчі роботи для пред’явлення буксира інспектору регістра судноплавства України. Після цього судно продовжить виконувати свою роботу в акваторії морського порту «Чорноморськ».

Зазначимо, що державний стивідор має вісім буксирів, потужністю від 1200 до 5000 кінських сил, які можуть виконувати повний спектр послуг та видів робіт, зокрема швартові та буксировочні роботи, а також можуть надавати послуги у якості пожежних суден. Тож, запрошуємо агентів та судновласників до плідної співпраці з ДП «МТП «Чорноморськ» на взаємовигідних умовах.

Повідомляє Чорноморський морський порт