Порт «Южний» отримав 165,9 млн грн чистого прибутку за результатами 10 місяців роботи

Морський торговельний порт «Южний» має 165,9 млн грн чистого прибутку за результатами 10 місяців роботи у 2021 році.

Держстивідор продовжує нарощувати темп виробництва та демонструє зростання фінансових показників. За останні п’ять місяців прибуток збільшився у 66 раз у порівнянні з першими п’ятьма місяцями поточного року.

З початку другого півріччя 2021 року ДП «МТП «Южний» значно покращує показники операційної ефективності. Пріоритет колективу держстивідора – підтримувати конкурентні переваги, удосконалювати виробничий процес та забезпечити фінансову стабільність. За прогнозом, підприємство виплатить на користь держави 414,2 млн грн за період червень-жовтень цього року. Цей показник майже в два рази вище результату за період січень-травень 2021 року.

«Прибутковість підприємства доводить ефективність його діяльності. За рахунок прибутку ми маємо можливість розвиватися та реалізовувати проекти модернізації. 98% чистого фінансового результату за 10 місяць 2021 року колектив заробив протягом червня – жовтня. Підвищення продуктивності та інвестування коштів у виробництво – наша ключова мета на сьогоднішній день», – коментує в.о. директора ДП «МТП «Южний» Олександр Олійник.

Нагадаємо, що ДП «МТП «Южний» обробило 11 млн 828 тис. тонн вантажів протягом трьох кварталів 2021 року. Основним вантажем є залізорудна руда, об’єм якої складає 9 млн 362 тис. тонн за 9 місяців роботи. Найбільшу кількість руди оброблено у липні поточного року – 1 млн 297 тис. тонн.