Володимиру Зеленському презентували Концепцію розвитку Морської охорони Держприкордонслужби

Під час відвідання Маріуполя Президент Володимир Зеленський привітав українських військовослужбовців з Днем захисників і захисниць України та вручив державні нагороди.

«Зараз я перебуваю тут, на сході України, у місті Маріуполі. У його історії, як і в історії багатьох міст нашого українського Донбасу, є щонайменше три дуже важливі дати: 10 вересня 1943 року, коли Маріуполь звільняли наші діди й прадіди. 13 червня 2014 року, коли місто звільняли їхні онуки та правнуки. І 14 жовтня кожного року, коли й діди, і онуки, і загалом сотні тисяч найкращих синів і доньок нашої рідної Батьківщини святкують професійне свято – День захисників і захисниць України», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський запевнив, що Українська держава захищатиме людей, які захищають її. «На суші, у воді, у повітрі, у кіберпросторі. Заради нас із вами, заради майбутнього. Заради миру. Заради майбутнього миру», – наголосив Президент.

Під час візиту Володимиру Зеленському презентували Концепцію розвитку Морської охорони Державної прикордонної служби України та розповіли про плани оновлення корабельного й катерного складу, заплановані міжнародні проєкти щодо розвитку інфраструктури.