У п’ятницю, 8 жовтня, міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба та Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу провели у Львові зустріч з українськими та турецькими бізнес-колами.

Зустріч відбулася в ході робочого візиту глави турецької дипломатії до України (м. Львів) на запрошення українського колеги.

У заході взяли участь члени ГО «Міжнародне товариство Українсько-Турецької дружби», провідні підприємці Львівської торговельно-промислової палати, які мають бізнес-контакти з турецькою стороною, топ-менеджери низки українських та турецьких компаній.

Учасники відзначили успішну роботу турецьких компаній в Україні та українських компаній в Туреччині, обговорили шляхи усунення перешкод для подальшого розвитку українсько-турецької торгівлі.

“На переговорах цього тижня ми приділили значну увагу саме підтримці бізнесу та розвитку торгівлі. Ми створюємо нові можливості співпраці українських та турецьких компаній у цілій низці сфер, усувати перешкоди для розвитку міжнародної співпраці, продовжуємо підтримувати український бізнес”, – запевнив Дмитро Кулеба.

Мевлют Чавушоглу висловив вдячність українській стороні за підтримку роботи турецьких фірм в Україні та запевнив їх у незмінній підтримці з боку турецького уряду.

У заході взяли участь компанії, які працюють  у сферах енергетики, ІТ-послуг, туризму, медичного обслуговування, продовольчого експорту, машинобудування та ін.