“Кузня на Рибальскому” спустила на воду восьмий малий броньований артилерійський катер  для ВМС

В Києві спустили на воду восьмий малий броньований артилерійський катер для Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Про це повідомила прес-служба ВМС України.

Сьогодні, 30 вересня в Києві за участі представників Міністерства оборони України, Військово-Морських Сил ЗС України та суднобудівного підприємства відбулась урачиста церемонія спуску на воду чергового малого броньованого артилерійського катера для потреб національного флоту.

Попереду на катер очікує проведення державних випробувань, після успішного складання яких, його буде включено до складу ВМС ЗС України.

Нагадаємо в сепрні на підприємстві заявили про необгрунтовані звинувачення з боку ДБР.

“ДБР вже не один рік тероризує завод, і добре знає, що не було жодного випадку, коли б “Кузня” не надала наявних документів на їхню вимогу. Відтак, жодної юридичної необхідності в обшуку не було. Його справжня мета стає зрозумілішою з огляду на те, що слідчі вийшли за межу ухвали знаменитого Печерського районного суду і незаконно вилучали будь-які документи, які їм траплялися на око, а не лише ті, які визначені рішенням одіозного судді Соколова в рамках кримінального впровадження проти посадовців Міністерства оборони, яким розслідується будівництво трьох броньованих десантно-штурмових катерів “Кентавр ЛК”, “Станіслав” та “Малин”.” – йшлось в заяві підприємства.