Конференція трудового колективу Адміністрації Херсонського порту визнала роботу адміністрації підприємства та профспілкового комітету задовільною

21 вересня працівники Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського морського пору) зібрались на конференції трудового колективу, щоб заслухати підсумки виконання умов колективного договору філії за І-ше півріччя 2021 року.

З означеного питання доповідачами виступили начальник філії В’ячеслав Харкавенко та голова профспілкового комітету Херсонського морського торговельного порту Валерій Тернавський, які довели інформацію щодо основних показників роботи підприємства за звітній період, виробничі та фінансові показники філії, щодо роботи профспілкового комітету.

Начальник служби управління персоналом, організації праці та заробітної плати Світлана Фєдотова в рамках розгляду 2-го питання порядку денного винесла на розгляд деякі пропозиції щодо внесення змін у колективний договір.

В ході конференції всі бажаючі працівники Адміністрації морського порту Херсон мали змогу озвучити свої запитання та отримали на них ґрунтовну та змістовну відповідь від очільника філії.

За підсумком учасники конференції визнали роботу адміністрації підприємства та профспілкового комітету задовільною та прийняли рішення про затвердження комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій на 2021 рік.