(Документ) Начальник Чорноморської Морської Адміністрації відмовляється підписувати документи щодо автоматичного підтвердження стажу роботи моряків та заявляє про тиск

Сьогодні Чорноморське міжрегіональне Управління Морської адміністрації оприлюднило зверення начальника, Бондаренко Андрія Івановича до морської спільноти.

“До Вас звертається начальник Чорноморського міжрегіонального Управління Морської адміністрації Бондаренко Андрій Іванович.

Інформую Вас про те як, мене під тиском впливу, Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Кіндратів В.З., вимагав виконувати протиправні та протизаконні дії.

Почну з того, що 13.09.2021 року на адресу Чорноморського міжрегіонального Управління надійшло Окреме Доручення Голови Державної служби морського та річкового транспорту України від 13.09.2021 № 191/04-3/13-21, щодо затвердження стажу роботи на суднах. Розглянувши зазначене доручення, ми дійшли до висновку, що воно суперечить чинному законодавству України. Про, що було повідомлено Голову Морської Адміністрації письмово із наданням пропозицій щодо виконання Доручення. Одночасно з цим, я неодноразово телефонував до Голови Морської Адміністрації з метою оперативного вирішення зазначеного питання. Нажаль, усі наші звернення були проігноровані та позбавленні відповіді на ряд питань.

16.09.2021 року Голова Морської Адміністрації прибув з візитом до Чорноморського управління та в ультимативній формі вимагав від мене негайно почати підписувати документи без перевірки, які навіть не було можливості розглянути. Всі наші пропозіції, щодо розгляду документів відповідно до вимог ст.51 Кодексу Торговельного мореплавства та інших нормативно-правових актів не були прийняті до уваги.

Я, як людина, що має значний стаж у сфері морського транспорту, маю уявлення зсередини системи, як потрібно діяти і в якому напрямку, та повністю підтримую усі дії спрямовані на полібшення ситуації, що сталася навколо отримання документів моряків, але вважаю, що вирішувати всі питання необхідно виключно в законному полі. Дії, котрі від мене вимагають, суперечать закону та становлять загрозу в даній сфері.

Незважаючи на усі наші пропозиції та аргументовані доводи, Голова Морської адміністрації Кіндратів В.З. попередив, що документи будуть підписані, з моєю участю чи без неї, як начальника Чорноморського міжрегіонального управління.

Тому, під тиском та з метою забезпечення особистої безпеки, я був вимушений написати заяву про звільнення. Станом на сьогодні, мною відкликана заява про звільнення.

Також слід зазначити, я залишаю за собою право звертатись до правоохоронних органів з метою встановлення юридичної констатації.” – йдеться у повідомленні.