Японський автовиробник Mitsubishi Motors Corporation (ММС) та генеральний імпортер ДП «Український термінал» планують розширювати співпрацю з державним стивідором ДП «МТП «Чорноморськ»

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч менеджмента ДП «МТП «Чорноморськ» із представниками офіційного дистриб’ютора та імпортера автомобілів, запасних частин та аксесуарів торговельної марки «Mitsubishi» на території України ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» та багаторічного партнера держпідприємства – логістичної групи компаній ДП «Український термінал».

За словами в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександра Попова, мета візиту представників офіційного імпортера – відвідати спеціалізований поромний комплекс та територію 25-го складу 5-го терміналу та ознайомитися з умовами перевантаження та зберігання автомобілів торговельної марки «Mitsubishi» в українському порту «Чорноморськ».

Материнська компанія «Mitsubishi group», яка зараз є найбільшою виробничою групою в Японії, розпочинала свою історію як судохідна компанія Mitsubishi Shokai. В групу компаній зараз входять і логістичні, і судохідні підрозділи – такі міжнародні бренди та компанії як NYK Line (Nippon Yusen Kabushiki Kaisha), NYK RORO, Mitsubishi Logistics Corporation.

– Наші партнери залишилися задоволені умовами обробки та зберігання автомобілів відомого японського бренда, – каже директор ДП «Український термінал» Денис Фоменко. – Представники бізнесу  мали можливість оцінити потужності поромного комплексу, визначили його потенціал та можливості для подальшого розвитку.

В ході зустрічі адміністрація порту також проінформувала гостей щодо можливості участі в запланованому проекті РРР по залізнично-поромному комплексу та запросили іноземних гостей взяти участь у конкурсі після закінчення підготовчих концесійних процедур.

Варто зазначити, що завдяки постійному партнеру ДП «Український термінал» регулярно здійснюється логістичний супровід вантажів від торговельної марки «Mitsubishi» на територію України. Зокрема, за останні 8 місяців через спеціалізований поромний комплекс ДП «МТП «Чорноморськ» в Україну прибуло більше 3  000 тис. автомобілів марки «Mitsubishi». На зустрічі представники ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» зазначили, що найближчим часом планується збільшення продажів автомобілів цієї марки в Україні, а отже збільшиться і вантажопотік саме через поромний комплекс.

– Ми маємо всі можливості для того, аби задовольнити потреби не лише виробника «Mitsubishi» та його офіційного дистриб’ютора, а й інших імпортерів, – каже в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов. – Зокрема, за рахунок збільшення інтенсивності вантажних робіт разом з підвищенням рівня безпеки, скорочення часу невиробничих простоїв лінійних суден Ro-Ro (підготовчі роботи, комісії на вхід\вихід), прискорення документообігу та квотування складського майданчика для прискорення оборотності автомашин по брендам.

У свою чергу, представники офіційного імпортера «ЕМ ЕМ СІ Україна» і ДП «Український термінал» озвучили плани щодо збільшення об’ємів перевалки вантажів через поромний комплекс та висловили побажання щодо подальшої співпраці із держстивідором. Також сторони обговорили перспективи співпраці, моделі взаємодії та розвитку перевезень в подальшому.

Довідка:

– наразі склад №25 може вмістити від 4000 до 4200 одиниць автотехніки, залежно від моделі;

– загальна потужність спеціалізованого поромного комплексу складає 4 мільйони тонн вантажів на рік.

Повідомляє Чорноморський морський порт