У Туреччині відбулась закладка корвету для ВМС України

У Туреччині за участю делегації Міністерства оборони України відбулась урочиста церемонія закладки корабля типу “ADA” для потреб Військово-морських сил Збройних сил України.

Як повідомляє пресслужба командування ВМС України, корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств у Стамбулі.

“Загалом, будівництво корвету типу “ADA” триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля”, – розповіли у ВМС.

Делегацію Міноборони очолив командувач Військово-морських сил, контрадмірал Олексій Неїжпапа.

У Туреччині відбулась закладка корвету для ВМС України

“Це – знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-морських сил. Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть із випередженням встановлених строків, це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів “Байрактар ТВ-2ˮ, які вже виконують завдання в інтересах нашої країни”, – зазначив Неїжпапа.

Відповідно до наявних домовленостей, у 2022 році корвет має бути переправлений в Україну, а у 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України.