Доброчесне навчання — це внесок молоді у боротьбу з корупцією

У рамках проєкту «Back to Alma Mater» працівники Національного бюро третій рік поспіль вітають з Днем знань школярів і студентів навчальних закладів, у яких самі здобували освіту.

«Національне бюро докладає максимум зусиль для викорінення корупції в Україні. Внеском молоді у досягнення цієї мети є доброчесне навчання», — зазначив детектив Іван під час зустрічі з вихованцями рідного Підліського ліцею, що на Івано-Франківщині.

1 вересня 2021 року детективи НАБУ також завітали до навчальних закладів у Києві, Харкові та Новоград-Волинському, де зустрілися з понад 1000 учнів і студентів. На прикладах успішної побудови власної кар’єри детективи переконували молодь у важливості доброчесного навчання для отримання якісної освіти. Адже вона надає свободу вибору — передусім у відмові від корупційних практик, почуття впевненості в собі та забезпечує успіх у змаганні за престижну роботу.

Працівники Національного бюро також радили молоді здобувати антикорупційну освіту, основи якої можна отримати самостійно завдяки грі-розслідуванню «Слідство веде НАБУ» та «Антикорупційній абетці».

Проєкт «Back to Alma Mater» започатковано в Національному бюро у 2019 році. Відтоді 22 працівники Національного бюро зустрілися зі школярами, ліцеїстами та студентами в 11 регіонах України — від Івано-Франківської до Луганської, від Харківської до Херсонської областей. Мета цих заходів — розповісти молоді, що кожна людина здатна зробити внесок у боротьбу з корупцією!